Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

26. rocznica powołania SG - uroczystości w Białymstoku

25 maja w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia awansów i odznaczeń funkcjonariuszom i pracownikom Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. W obchodach rocznicowych wzięli udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jakub Skiba oraz Komendant Główny SG gen. bryg. SG Marek Łapiński.

Odzyskano ciągnik siodłowy i naczepę

Funkcjonariusze z Placówki SG w Bobrownikach odzyskali ciągnik siodłowy wraz z naczepą o łącznej wartości 160 tys. zł.

Uroczystości z okazji Święta Straży Granicznej w Płaskiej

Dziś (19.05.2017 r.) w Placówce SG w Płaskiej odbył się uroczysty apel z okazji 26. rocznicy powołania Straży Granicznej z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

Życzenia od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka

- Jestem dumny z Waszej skuteczności i serdecznie dziękuję za każdy dzień Waszej służby - powiedział Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak do funkcjonariuszy naszej formacji z okazji przypadającego dziś Święta Straży Granicznej.

Rekordowy przemyt udaremniony w Połowcach

Przemyt 14 tys. paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Czeremsze i Służby Celno-Skarbowej z przejścia granicznego w Połowcach. Kontrabandę wartą ponad 180 tys. złotych mundurowi znaleźli w przerobionym białoruskim busie. To największy udaremniony przemyt papierosów w historii przejścia granicznego w Połowcach.

Ujawniony granulat z metamfetaminą

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy zatrzymali obywatela Białorusi, który przewoził granulat z zawartością metamfetaminy.

Udział funkcjonariuszy Podlaskiego OSG w misjach poza granicami kraju

16 maja 2017 roku w ramach wsparcia działań Agencji Frontex, misję w Grecji rozpocznie kolejna, tym razem 7 - osobowa grupa funkcjonariuszy z naszego Oddziału, którzy przez ponad miesiąc, bo do 29 czerwca, na wyspach Lesbos i Chios wykonywać będą zadania głównie związane z ochroną granicy.

Mistrzostwa Służb Mundurowych w półmaratonie

W niedzielę, 14 maja, w ramach 5. PKO Białystok Półmaratonu odbyły się Mistrzostwa Służb Mundurowych, w których między innymi udział wzięli funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Polecamy

Skróty

do góry