Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Ćwiczenia służb na terenie międzynarodowego kolejowego przejścia granicznego w Kuźnicy

Dziś, 25 kwietnia, funkcjonariusze Straży Granicznej, Administracji Celno – Skarbowej, Policji, Straży Pożarnej oraz pracownicy kolei doskonalili wewnętrzne procedury postępowania w sytuacji zagrożenia związanego z uwolnieniem substancji niebezpiecznej.

Ruszyła kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

III Podlaski Marsz Cieni

W niedzielę, 23 kwietnia, III Podlaski Marsz Cieni przeszedł ulicami Białegostoku. Wydarzenie organizowane jest jest dla upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej dokonanej na polskich żołnierzach przez wojska sowieckie w 1940 roku.

Osiem skradzionych rowerów na granicy

Osiem rowerów pochodzących z przestępstwa o łącznej szacunkowej wartości 11,9 tys. zł ujawnili funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy.

XII posiedzenie Polsko-Litewskiej Grupy Roboczej do spraw Współpracy Przygranicznej

W czwartek (20.04.2017 r.) w Mariampolu, na terytorium Republiki Litewskiej, odbyło się kolejne – XII posiedzenie Polsko-Litewskiej Grupy Roboczej do spraw Współpracy Przygranicznej, działającej w ramach Polsko-Litewskiej Komisji Międzyrządowej do spraw Współpracy Transgranicznej.

Naczepa wypełniona częściami samochodowymi

Podzespoły trzech samochodów osobowych ujawniono w naczepie jadącej w kierunku Litwy. Wszystkie pochodziły od aut skradzionych w Wielkiej Brytanii.

Promocja książki o żołnierzach Korpusu Ochrony Pogranicza i Straży Granicznej – ofiarach Zbrodni Katyńskiej

W środę 19 kwietnia br. w Centrum Edukacyjnym Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku odbyła się promocja książki pt. ”Żołnierze Korpusu Ochrony Pogranicza i Straży Granicznej – ofiary Zbrodni Katyńskiej”. Współtwórcami książki są funkcjonariusze, którzy na co dzień związani są ze Strażą Graniczną.

Koncert Charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Szudziałowie

25 maja o godzinie 17.00 Podlaski Oddział Straży Granicznej, Stowarzyszenie „Łączy nas granica” oraz Opera i Filharmonia Podlaska organizują koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Szudziałowie. Podczas imprezy odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych na aukcję. Cały przychód z koncertu zostanie przekazany poszkodowanym.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Najważniejsze wydarzenia

Polecamy

Skróty

do góry