Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Zatrzymany za przekroczenie granicy wbrew przepisom

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali obywatela Rosji, który wbrew przepisom przekroczył polsko-litewską granicę.

Cel wizyty niezgodny z deklarowanym

18 października br. funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 4 obywateli Ukrainy. Cel ich wizyty w naszym kraju był niezgodny z deklarowanym.

Przekraczając granicę posługiwanli się podrobionymi dokumentami

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu minionych dwóch dni zatrzymali dwie osoby posługujące się podrobionymi dokumentami.

Odzyskano kradzione Audi A5

Wczoraj (16.10.2017 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach współpracując z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odzyskali kradzione Audi A5 warte 70 tys. zł.

Wpadł podczas rutynowej kontroli

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego listem gończym 54-letniego obywatela Białorusi. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej.

Podrobione ukraińskie prawo jazdy

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sejnach zatrzymali obywatela Rumunii, który posługiwał się podrobionym ukraińskim prawem jazdy.

Spotkanie Pełnomocników Granicznych Polski i Białorusi

13 października br. w Grodnie odbyło się spotkanie Pełnomocnika Granicznego Rzeczypospolitej Polskiej Odcinka Białostockiego i Pełnomocnika Granicznego Republiki Białoruś Odcinka Grodzieńskiego.

Zatrzymano nielegalny susz tytoniowy wart blisko pół miliona złotych

1,5 tony suszu tytoniowego o szacunkowej wartości blisko pół miliona złotych przechwycili funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sejnach. Nielegalny towar przewoził Fiatem Ducato 63-letni obywatel Polski.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Polecamy

Skróty

do góry