Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Zamiast przyjąć mandat, chciał wręczyć łapówkę

Pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych oferował funkcjonariuszom Straży Granicznej obywatel Ukrainy.

Czego dowiedzieli się studenci AMW podczas wizyty w naszym oddziale ?

W tym miesiącu w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej gościliśmy studentów Akademii Marynarki Wojennej. W sumie odwiedziło nas ponad 70 młodych ludzi zainteresowanych naszą formacją.

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Przed nami sezon urlopowy, który coraz więcej osób spędza za granicą. Udany wyjazd w dużej mierze zależy od naszego przygotowania, dlatego warto wiedzieć, o czym należy pamiętać przed czekającą nas podróżą i odprawą graniczną.

Funkcjonariusze udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej 32 - latkowi

Funkcjonariusze z Placówki SG w Czeremsze udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej obywatelowi Białorusi. Mężczyzna uskarżał się na silny ból w klatce piersiowej.

Auto z przerobionymi numerami VIN

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce – Tartak odzyskali pojazd pochodzący z przestępstwa. Auto miało przerobione numery nadwozia.

Uroczystości odsłonięcia Pomnika w Hołdzie Ofiarom Obławy Augustowskiej

W niedzielę (17 czerwca 2018 r.) w Suwałkach został odsłonięty pomnik poświęcony kilkuset zamordowanym podczas Obławy Augustowskiej. W uroczystościach udział wzięła płk SG Wioleta Gorzkowska Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej wraz z płk SG Grzegorzem Biziukiem Komendantem Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Przekroczył granicę bez wymaganych dokumentów

Funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie ujawnili obywatela Tadżykistanu, który wbrew przepisom przekroczył polsko-litewską granicę.

Kamper odzyskany na granicy

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na drogowym przejściu granicznym w Bobrownikach udaremnili wywóz z Polski Fiata Caprona. Szacunkowa wartość zabezpieczonego kampera to 230 tys. zł.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Skróty

do góry