Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Turniej Charytatywny Służb Mundurowych - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Turniej Charytatywny Służb Mundurowych

Autor : Katarzyna Zdanowicz
13.02.2017

W sobotę (11.02.2017 r.) na hali sportowej Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbył się VII Siatkarski Turniej Charytatywny Służb Mundurowych o Puchar Starosty Sokólskiego. Zebraną na turnieju kwotę przekazano 10 – letniemu Bartusiowi.

Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z całego województwa podlaskiego, w tym sześć z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Po całodziennych zmaganiach Puchar Starosty Sokólskiego zdobyła drużyna Placówki SG w Białowieży, tuż za nią uplasowało się Starostwo Powiatowe w Sokółce, PSG Kuźnica, UM Dąbrowa Białostocka, PSG Dubicze Cerkiewne, KMP Białystok, PSG Czeremcha, PSG Bobrowniki, PSG Szudziałowo i Nadleśnictwo Czarna Białostocka. Najlepszą zawodniczką turnieju została Paula Markowska ze Starostwa Powiatowego w Sokółce, najlepszym zawodnikiem Stefan Ochryciuk z PSG w Białowieży.

Podczas rozgrywek na hali cały czas obecny był główny bohater, dla którego zawodnicy rywalizowali ze sobą na boisku - Bartek Grabiński - syn funkcjonariusza PSG w Kuźnicy. Całą zebraną w trakcie turnieju kwotę w wysokości 3000 zł przekazano na rzecz Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami”, której podopiecznym jest Bartuś.

Kapitan zwycięskiego zespołu z Placówki SG w Białowieży sierż. Stefan Ochryciuk przekazał wygrany puchar Bartusiowi.

Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Sokółce i Placówka Straży Granicznej w Kuźnicy.

Zdjęcia: https://isokolka.eu/dabrowa-bialostocka/19396-grali-dla-bartka-turniej-charytatywny-sluzb-mundurowych-wideo-foto

do góry