Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Nasi Mistrzowie! - Aktualności

Aktualności

Nasi Mistrzowie!

Alina Grygorowicz
04.12.2015

Drużyna z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zdobyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Straży Granicznej w Piłce Siatkowej.

Wczoraj (03.12.2015 r.) w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie zakończyły się Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej. W zmaganiach sportowych uczestniczyło 10 drużyn. W ciągu trzech dni rozegrano 27 meczów. Drużyna z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: Andrzej Gromadski, Artur Plis, Paweł Piekarski, Stefan Ochryciuk, Dariusz Wołkowycki, Przemysław Wilman, Andrzej Czerniewski, Marcin Drobnikowski, Adam Granacki okazała się niepokonana. Zdobyła tytuł Mistrza Straży Granicznej w Piłce Siatkowej. Drugie miejsce zajęła drużyna z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie, a 3 miejsce przypadło drużynie z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw wybrany został Stefan Ochryciuk z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, najlepszym rozgrywającym Paweł Turzyński z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, a najlepszym atakującym Damian Studziński z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie. Uroczystego zakończenia Mistrzostw oraz wręczenia pucharów i medali dokonał płk SG Sławomir Kowalewski – Komendant Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.