Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Podlaski Oddział Straży Granicznej na Mistrzostwach Policji w Judo - Aktualności

Aktualności

Podlaski Oddział Straży Granicznej na Mistrzostwach Policji w Judo

Alina Grygorowicz
04.11.2016

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wzięli udział w Mistrzostwach Policji w Judo.

W tegorocznych, już szóstych Mistrzostwach zorganizowanych przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie 28 października br. udział wzięło 14 reprezentacji służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. W sumie 53 osoby z Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu i Służby Więziennej. Zawody zostały zorganizowane dla funkcjonariuszek i funkcjonariuszy w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.
Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału SG wrócili z Mistrzostw do domu z medalami. Funkcjonariuszka z Placówki SG w Narewce - kpr. SG Beata Tumiel w kategorii wagowej kobiet powyżej 63 kg zdobyła brązowy medal. Również trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył kpr. SG Michał Lisicki - funkcjonariusz z Placówki SG w Białowieży w kategorii wagowej mężczyzn do 90 kg.