Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej - Aktualności

Aktualności

Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej

Krystyna Jakimik-Jarosz
11.12.2017

Reprezentacja Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wywalczyła tytuł Mistrza Straży Granicznej w Piłce Siatkowej.

W dniach od 6 do 8 grudnia 2017 roku w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Straży Granicznej w Piłce Siatkowej. W zmaganiach sportowych rywalizowało 11 drużyn reprezentujących Komendę Główną Straży Granicznej oraz oddziały i ośrodki szkolenia Straży Granicznej. Pierwsze miejsce i tym samym tytuł Mistrza zdobyła drużyna z naszego oddziału, która w finałowym meczu pokonała drużynę z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, która w meczu o brązowy medal pokonała drużynę Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Świst z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.