Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Wspólnie świętujmy naszą Niepodległość - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wspólnie świętujmy naszą Niepodległość

Katarzyna Zdanowicz
06.11.2019

10 listopada 2019 r. w 34 miastach Polski, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie organizuje Pikniki pod hasłem „Służymy Niepodległej”. Od godz. 11.00 rozpoczną się pokazy sprzętu wojskowego, wyszkolenia żołnierzy, występy artystyczne. Będzie żołnierska grochówka i inne atrakcje. O godz. 15.00 będzie wspólnie odśpiewany Marsz I Brygady.

Pikniki „Służmy Niepodległej”- wykaz lokalizacji:

województwo dolnośląskie

- Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, ul. Obornicka 108, Wrocław

- 23. Pułk Artylerii, Al. Wojska Polskiego, Bolesławiec

- 22. Batalion Piechoty Górskiej, ul. Walecznych 59, Kłodzko

województwo  kujawsko-pomorskie

- Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, ul. Sobieskiego 36, Toruń

- 1. Brygada Logistyczna, Bydgoszcz

województwo lubelskie

- 2. Pułk Rozpoznawczy, ul. Dwernickiego 4, Hrubieszów

- 19. Brygada Zmechanizowana, ul. Herberta 49, Lublin

województwo  lubuskie

- 5. Lubuski Pułk Artylerii, ul. Wojska Polskiego 1, Sulechów

- 17. Brygada Zmechanizowana, ul. Wojska Polskiego 17, Międzyrzecz

województwo łódzkie

- 25. Brygada Kawalerii Powietrznej, ul. Piłsudskiego 72, Tomaszów Mazowiecki

- 15. Brygada Wsparcia Dowodzenia, Sieradz

województwo małopolskie

- 6. Brygada Powietrznodesantowa, ul. Wrocławska 21, Kraków

województwo  mazowieckie

- 18. Dywizja Zmechanizowana, ul. Witolda Pileckiego 5, Siedlce

- 42. Baza Lotnictwa Szkolnego, ul. Sadków 9, Radom

- Muzeum Wojska Polskiego, Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

województwo  opolskie

- 1. Pułk Saperów, ul. Sikorskiego 6, Brzeg

- 10. Brygada Logistyczna, Opole

województwo podkarpackie

- 5. Batalion Strzelców Podhalańskich, ul. 29 Listopada 1, Przemyśl

- 16. Batalion Saperów, ul. Sandomierska 20, Nisko

- 21. Brygada Strzelców Podhalańskich, ul. Hoffmanowej 4, Rzeszów

województwo podlaskie

- 14. Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej, ul. Wojska Polskiego 21, Suwałki

- Warsztaty Techniczne, ul. Aleja Legionów 133, Łomża

województwo pomorskie

- 3. Flotylla Okrętów, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1, Gdynia,

- 7. Brygada Obrony Wybrzeża, ul. Bohaterów Westerplatte 44, Słupsk

województwo  śląskie

- 18. Batalion Powietrznodesantowy, ul. Bardowskiego 2, Bielsko Biała

- 5. Pułk Chemiczny, ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry

województwo  świętokrzyskie

- 3. Batalion Radiotechniczny, ul. Mickiewicza 38, Sandomierz

województwo warmińsko-mazurskie

- 9. Pułk Rozpoznawczy, ul. Ornecka 1, Lidzbark Warmiński

- 15. Brygada Zmechanizowana, ul. Al. Wojska Polskiego 21, Giżycko

województwo wielkopolskie

- 16. Batalion Remontu Lotnisk, ul. Wojska Polskiego 71, Jarocin

- obiekt 4. Pułku Przeciwlotniczego, ul. Racławicka 1, Leszno

- 6. Batalion Chemiczny SP, ul. Sikorskiego 2, Śrem

województwo zachodniopomorskie

- 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, ul. Steyera 28, Świnoujście

- 8. Batalion Remontowy, ul. Koszalińska 76, Kołobrzeg

do góry