Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu - Aktualności

Aktualności

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu

Michał Bura
14.06.2022

Dwa medale w II Mistrzostwach Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu zdobył funkcjonariusz z Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w  Białymstoku sierż. SG Łukasz Godlewski.

11 czerwca br. w Mińsku Mazowieckim odbyły się II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu GI i NO GI. Do wzięcia udziału zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich formacji mundurowych w Polsce. Do rywalizacji przystąpiło kilkuset zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wagowych.

Nasz funkcjonariusz sierż. SG Łukasz Godlewski z sekcji konwojowo – ochronnej Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku zdobył złoty i srebrny medal w dwóch kategoriach wagowych. Obronił pierwsze miejsce z zeszłego roku w dyscyplinie Brazylijskie Jiu Jitsu GI (kimona) w kategorii wagowej mężczyzn do 76 kg oraz zajął drugie miejsce w dyscyplinie Brazylijskie Jiu Jitsu NO GI (bez kimon) w kategorii wagowej mężczyzn do 79,5 kg.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.