Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Wielki sukces naszej funkcjonariuszki - Aktualności

Aktualności

Wielki sukces naszej funkcjonariuszki

Michał Bura
22.08.2023

Funkcjonariuszka Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej sierż. szt. SG Magdalena Knap zajęła drugie miejsce w wyścigu rowerowym Orient Gravel “Tatarski Szlak”.

Rajd rowerowy odbył się w dniach 19 – 20 sierpnia 2023 roku na wschodnich obszarach województwa podlaskiego. Miał charakter indywidualnego przejazdu rowerem, po trasie wyznaczonej za pomocą śladu GPS, bez wsparcia z  zewnątrz. Rowerzyści ścigali się na dwóch trasach o długości 120 km i 200 km. Przejazd swój musieli ukończyć w ciągu 14 godzin.

Nasza koleżanka sierż. szt. SG Magdalena Knap z Placówki SG w Bobrownikach pokonała dystans 200 km w czasie  9h i 8 min ! Bardzo dobry wynik pozwolił na zajęcie drugiego miejsca wśród startujących kobiet.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Wyścig rowerowy Orient Gravel “Tatarski Szlak”.