Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej 27 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Aktualności

Aktualności

27 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa

Katarzyna Zdanowicz
09.10.2023

W minioną sobotę odbył się 27 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa. Drugie i trzecie miejsce w swojej kategorii zdobyli funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

7 października br. ponad 700 zawodniczek i zawodników wzięło udział w 27. Biegu Przełajowym "O Nóż Komandosa" w Lublińcu. W zawodach uczestniczą służby mundurowe - wśród nich między innymi żołnierze, policjanci, strażacy oraz funkcjonariusze Straży Granicznej. Na trasie liczącej 10 kilometrów rywalizowali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co istotne, wszyscy startujący mają na sobie pełne umundurowanie polowe bądź ćwiczebne.

W kategorii Straż Graniczna funkcjonariusze z naszego oddziału zajęli dwa miejsca na podium. II miejsce zajął sierż. szt. SG Paweł Wołkowycki, a III miejsce st. chor. SG Krzysztof Półtorak.