Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Mistrzowie z Placówki SG w Michałowie - Aktualności

Aktualności

Mistrzowie z Placówki SG w Michałowie

Katarzyna Zdanowicz
16.04.2024

W III Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Koluchstyl bardzo dobrze zaprezentowali się funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału SG. Ewelina i Bartek z Placówki SG w Michałowie zajęli po raz kolejny miejsca na podium.

Pierwszą odsłoną zawodów, które odbyły się w minioną sobotę (13.04.2024 r.), były III Mistrzostwa Polski w Koluchstyl Służb Mundurowych. Udział w nich wzięli przedstawiciele Wojska, Policji, Straży Granicznej, służb medycznych i Straży Pożarnej. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej zajął kpr. SG Bartosz Łętowski, drugie natomiast plut. SG Ewelina Cieśluk. Oboje na co dzień pełnią służbę w Placówce SG w Michałowie.

Po kilku godzinnej przerwie kontynuowano rywalizację w ramach Mistrzostw Polski. Ponownie nasi funkcjonariusze spisali się ,,na medal”. Drugie miejsce zajął Bartek, a trzecie Ewelina.

Koluchstyl to sztuka walki powstała na początku XXI wieku. Jest już znana na całym świecie. Stworzył ją i wypromował białostoczanin - Wiesław Koluch. Łączy w sobie elementy jujitsu, sumo, judo i zapasów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.