Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej Straż Graniczna na Podlasiu przyjmuje kandydatów do służby. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Straż Graniczna na Podlasiu przyjmuje kandydatów do służby.

Katarzyna Zdanowicz
11.01.2019

Uprzejmie informujemy, że Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzi w sposób ciągły nabór do służby w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej.

Oferty należy składać osobiście  w siedzibie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku, przy ul. Bema 100, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu i godziny złożenia dokumentów. Zapisy przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 15:00  pod numerem telefonu 85 714 55 33.

Do prawidłowej rejestracji wymagane jest podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, imienia ojca oraz numeru telefonu kontaktowego.

Potrzebne szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce nabór do służby

Dodatkowo informujemy, że przyjmowane będą tylko kompletne oferty wraz z poprawnie wypełnionym kwestionariuszem osobowym kandydata do służby w Straży Granicznej (wypełnionym czytelnie, pismem drukowanym z wyczerpującymi odpowiedziami na wszystkie pytania). 

Nabór realizowany jest pod kątem planowanych przyjęć do służby, w szczególności do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

do góry