Aktualności
-
Poznajcie kapral SG Ewelinę Godun
Kapral SG Ewelina Godun szkolenie w zakresie Szkoły Podoficerskiej ukończyła cztery miesiące temu.
20.04.2022 -
Polsko-białoruska granica – miniona doba
Wczoraj (19.04.2022 r.) 31 cudzoziemców próbowało nielegalnie przekroczyć polsko – białoruską granicę.
20.04.2022 -
Te święta zapamięta na długo
Spore kłopoty czekają 40-latka, który uciekając z miejsca kontroli drogowej myślał, że uniknie odpowiedzialności. Mężczyzna podał fałszywe dane, bo był poszukiwany listem gończym i dodatkowo był jeszcze nietrzeźwy. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.
19.04.2022 -
Cudzoziemiec przeprowadzający nielegalnych imigrantów próbował ukryć swoją tożsamość. Czujni funkcjonariusze nie dali wprowadzić się w błąd
W miniony weekend funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy ujawnili cudzoziemca podającego się za obywatela Afganistanu. Mężczyzna współpracując ze służbami białoruskimi zorganizował nielegalne przekroczenie granicy dla grupy nielegalnych migrantów.
19.04.2022 -
Świąteczny weekend na granicy
W trakcie przedłużonego świątecznego weekendu od 15 do 18 kwietnia br. polsko-białoruską granicę nielegalnie próbowało przekroczyć 182 osoby. Zatrzymano również 10 pomocników w organizowaniu nielegalnego przekroczenia granicy.
19.04.2022 -
Naczepa warta 150 tys. zł
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) odzyskali pochodzącą z przestępstwa naczepę samochodu ciężarowego. Jej wartość oszacowano na 150 tys. zł.
19.04.2022 -
Obywatel Jemenu z grupą cudzoziemców po stronie białoruskiej
Po stronie białoruskiej w pobliżu granicy pojawił się ponownie obywatel Jemenu, o którym kilka dni temu pisali aktywiści. Młody mężczyzna przyszedł wraz z grupą innych cudzoziemców.
15.04.2022 -
Miniona doba na polsko-białoruskiej granicy
Wczoraj (14.04.2022 r.) 43 cudzoziemców próbowało nielegalnie przekroczyć polsko – białoruską granicę.
15.04.2022 -
Współpraca ze Strażą Ochrony Kolei
14 kwietnia br. Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Komendant Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Białymstoku podpisali porozumienie o współpracy.
15.04.2022