Aktualności
-
Na granicy polsko-białoruskiej
Wczoraj (01.03.2022 r.) polsko - białoruską granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 51 cudzoziemców.
02.03.2022 -
Ubiegła doba na granicy polsko-białoruskiej
Minionej doby (28.02.2022 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili 26 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski.
01.03.2022 -
Akcja ratownicza i kolejni zatrzymani - niespokojny weekend na granicy
Miniony weekend nielegalnie polsko – białoruską granicę próbowały przekroczyć 32 osoby. Wśród zatrzymanych znajdowali się obywatele Iraku, Jemenu i Syrii. Cudzoziemcy ujawnieni zostali na odcinkach służbowej odpowiedzialności Placówek SG w Michałowie, Lipsku, Nowym Dworze i Narewce.
28.02.2022 -
Kwarantanna po przekroczeniu granicy
Obostrzenia na granicach zewnętrznych i wewnętrznych UE/Schengen w związku ze stanem epidemii SARS-CoV-2.
28.02.2022 -
Informacje dla uchodźców z Ukrainy
25.02.2022 -
Dzieci i młodzież z Wielkopolski przekazały prace nadesłane na konkurs.
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny Pokażmy Wparcie Bohaterom.
25.02.2022 -
Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy z ostatniej doby
Wczoraj (24.02.2022 r.) dwudziestu cudzoziemców próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi do Polski.
25.02.2022 -
Kolejne działania ratownicze zakończone sukcesem
Wczoraj (23. 02.2022 r.) uratowano 5 cudzoziemców, którzy po nielegalnym przekroczeniu polsko - białoruskiej granicy utknęli na rozlewiskach rzeki Narew przy Zalewie Siemianówka.
24.02.2022 -
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wyróżnieni kolekcjonerską monetą „Ochrona polskiej granicy wschodniej"
Dziś (23.02.2022 r.) w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość podczas, której przedstawiciele podlaskich służb mundurowych zostali wyróżnieni kolekcjonerską monetą „Ochrona polskiej granicy wschodniej”. Wojewoda Podlaski oraz Dyrektor Białostockiego Oddziału NBP podziękowali funkcjonariuszom i żołnierzom za ciężką służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców regionu i kraju.
23.02.2022