Zamówienia publiczne, do których nie stosuje się ustawy - Prawo zamówień publicznych
-
Zapytanie ofertowe 34/2026
Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku przy ul. gen. Józefa Bema 100 zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zamówienia dostawy i rozładunku dwóch kontenerów na odpady o pojemności 7 m3 w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej. Oferty proszę składać do dnia 02.09.2026 r. do godz. 12:00.
27.08.2026 -
Zapytanie ofertowe 33/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na wynajem 5 szt. kontenerów biurowych na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Bema 100, 15-370 Białystok.
18.08.2026 -
Zapytanie ofertowe 32/2026
Podlaski Oddział Straży Granicznej w ramach realizacji projektu FAMI.03.01-IZ.00-0003/24 ,,Wzmocnienie kompetencji i kwalifikacji Straży Granicznej w obszarze powrotów’’ zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia, dotyczącego świadczenia usług superwizji grupowej dla funkcjonariuszy Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku. Realizacja przedsięwzięcie w terminie 01.09-30.11.2026 r. z udziałem ok. 10 osób. Uwaga: wydłużono termin składania ofert do dn 14.08.2026r do godz. 12.00
05.08.2026 -
Zapytanie ofertowe 31/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na wynajem 5 szt. kontenerów biurowych na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Bema 100, 15-370 Białystok.
04.08.2026 -
Zapytanie ofertowe 30/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem depozytora kluczy na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353/Border guards ,, Joint actions of Lithuanian and Polish Border Guard Services to contribute to a safer and more secure Europe’’ realizowany w ramach Programu Współpracy Litwa-Polska INTERREG VI-A 2021-2027.
31.07.2026 -
Zapytanie ofertowe 29/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem sprzętu kwaterunkowego pomieszczeniowego - zestawów mebli na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353/Border guards ,, Joint actions of Lithuanian and Polish Border Guard Services to contribute to a safer and more secure Europe’’ realizowany w ramach Programu Współpracy Litwa-Polska INTERREG VI-A 2021-2027.
31.07.2026 -
Zapytanie ofertowe 28/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem sprzętu kwaterunkowego pomieszczeniowego - rolet okiennych na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353/Border guards ,, Joint actions of Lithuanian and Polish Border Guard Services to contribute to a safer and more secure Europe’’ realizowany w ramach Programu Współpracy Litwa-Polska INTERREG VI-A 2021-2027.
31.07.2026 -
Zapytanie ofertowe nr 27/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem depozytora kluczy na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353
13.07.2026 -
Zapytanie ofertowe nr 26/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem sprzętu kwaterunkowego - zestawu mebli biurowych oraz zestawu mebli do pomieszczenia socjalnego na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353. DOPISEK: skorygowano ilości sprzętu kwaterunkowego w p.2 Zestaw mebli do aneksu kuchennego: poz 8 Szafka kuchenna stojąca (z szuflad.) SG-42 - 1 szt. poz. 9 Szafka kuchenna stojąca (dwudrz.) SG-42 - 1 szt. Patrz załącznik nr 3
10.07.2026 -
Zapytanie ofertowe nr 25/2026
Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia dostawy wraz z montażem sprzętu kwaterunkowego pomieszczeniowego - rolet okiennych na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak w ramach projektu INTERREG LTPL00353
10.07.2026
Wybierz Strony
- / 3
- Następny